۱۳۸۹ آبان ۱۷, دوشنبه

در جواب به سخنرانی گستاخانه سید حسن نصرالله

سید حسن نصر الله در اقدامی جدید و جنجال بر انگیز ایران رو فاقد تمدن ایرانی و اصیل دانسته و به قدمت 7000 ساله ایران با ان همه پیشینه تاریخی توهین بزرگی کرده است . اما در جواب به این سید مفت خور باید گفت اگر پول های نفت و کمک های میلیاردی که از سمت ایران به حساب شما واریز شده است هیچ گاه نمیبود باز هم اینگونه گستاخی میکردی ؟ تمدنی که در دنیا زبانزد خاص و عام هست . یک دنیا ایران رو با نام کوروش کبیر - داریوش کبیر - و پادشاهان دلیرش میشناسند . یک دنیا میدانند که اولین کتیبه حقوق بشر را کوروش کبیر چند هزار سال قبل از به وجود امدن اجدادت نوشته است . زمانی بسیاری از کشورهای دنیا مستعمره ایران بودند . حال را نبیین که مانند یک جزیره گوشه گیر شده است و با دنیا بی ارتباط است . اعراب از همان ابتدا دشمن ایرانیان و پارسی زبانان بوده اند تا جایی که اجداد و امامانت ایرانیان  را حتی به بردگی خود در می اوردند . حال تو با گستاخی کامل میگویی تمدن اسلامی بر ایران حاکم بوده است و پایه گذارش یه عرب بوده است ؟ کدام عرب یک خشت بر روی خشت های این سرزمین گذاشته است ؟ کدام عرب خود را در بربر ظلمهایی که این رژیم سفاک بر مردمانش روا میدارد مسئول دانسته است ؟ کدام عرب میداند ایران کهن ترین سرزمین این گیتی میباشد ؟ حال میگویی پایه گذارش عرب بوده است ؟ نه ! باید بگویی تخریب کننده پایه های این سرزمن اعراب بوده اند ! همان اعرابی که 8 سال به خاک ایران تاختند و گوشه گوشه این سرزمین را ویرانه کرده اند . همان اعرابی که به تحریم های شدید علیه ایران رای مثبت داده اند ! حال پول های مفتی که از حلقومت پاین میروند چنان شیرین است که تمدن یه سرزمین 7000 ساله را انکار میکنی ؟ . تا به حال طعم فقر را چشیده ای ؟ میدانی شب گرسنه بر بالین گذاشتن یعنی چه ؟ میدانی تن فروشی برای لقمه ای نان چه طعمی دارد ؟ پس بترس از خشم ملت ایران و پارسی زبانان که روزی بر علیهت قیام خواهند کرد و تمام کاخ هایی را که با پول همین ملت برای خود ساخته ای را ویران خواهند کرد ... تا به حال چنین تصاویری را از نزدیک دیده ای ؟
مسلما ندیده ای ! میتوانی درک کنی فقر در سرزمینی که زمانی نام پادشاهش را میاوردند تن تمام ممالک و پادشاهان به قول خودت عرب میلرزید ؟ بله این گوشه ای از فقر و تنگدستی مردم سرزمین پارس است که به یمن وجود شما به چنین حال و روزی در امده است ..

سکوتم را مکن باور من ان ارامش سنگین پیش از قهر طوفانم / من آن خرمن من آن انبار باروتم که با اواز یک کبریت اتش میشوم یک سر
به اشتراک بگذارید:

Balatarin :: Donbaleh :: Azadegi :: Risheha :: Cloob :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader ::

۱ نظر:

  1. دوستان و هم وطنان گرامی حسن نصراله ان موجود والدالزنا کاملا درست میگه مگر مگر اینکه ما بتوانیم خلاف ان را ثابت کنیم

    پاسخحذف