۱۳۹۰ خرداد ۱۹, پنجشنبه

وقتی احمدی نژاد غصه مردم فقیر کشورهای دیگر را می خورد!+ گزارش تصویری

عصر ایران نوشت: عکس های زیر را که از خبرگزاری های داخلی است نگاه کنید ؛ هیچ کدام از این ها فتوشاپی نیستند و همه شان هم مربوط به کشور ایران هستند ،‌ از خوزستان گرفته تا چابهار و تهران. بعد از دیدن عکس ها ،‌چند سطر انتهایی صفحه را هم بخوانید! بخشی از سخنرانی محمود احمدی ن‍ژاد در خرداد ۱۳۹۰ ،‌همین چند روز پیش:
من به کشورهایی سفر کردم که از ذخایر معدنی سرشار اند اما در خیابان ها مردم پابرهنه و گرسته اند. فقر، بی سوادی، عدم بهداشت است. در بسیاری از شهرها و روستا ها آب سالم و آشامیدنی نیست. اما هم زمان سرمایه داران آمریکایی و اروپایی تمام آن معادن را غارت می کنند و می برند و حتی یک درصد از آن ها را در اختیار ملت ها قرار نمی دهند.
یک سوال: در ایران دارای معادن سرشار که الحمدلله سرمایه داران آمریکایی و اروپایی معادن مان را غارت نمی کنند ؛‌پس ماجرا چیست که در همین مملکت خودمان ،‌ درست مانند آن کشورهایی که احمدی ن‍ژاد رفته و دیده ،‌ خیلی ها در فقر و عدم بهداشت و محرومیت از آب آشامیدنی سابق و پابرهنگی و … در سطحی وسیع وجود دارد؟ تازه آقای احمدی نژاد فروش کلیه در آن کشورهای دیگر برای امرار معاش را نگفت ،‌در حالی که در پایتخت خودمان ،‌خیلی ها برای تامین زندگی شان ،‌کلیه و حتی قرنیه چشم شان را فروخته اند و می فروشند.
اگر در آن کشورهای دیگر ،‌ پول مردم را سرمایه داران غربی به غارت می برند ،‌ در ایران چه کسانی این کار را می کنند ؟‌ آیا جز برخی صاحبان منصب؟!

منبع : کلمه
به اشتراک بگذارید:

Balatarin :: Donbaleh :: Azadegi :: Risheha :: Cloob :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader ::

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر