۱۳۹۰ تیر ۱۹, یکشنبه

مقایسه جالب و حقیقی بین فرانسویان و ایرانیان

بعد از جنگ جهانی و اشغال فرانسه توسط نیرو های آلمان برخی از مردم آنجا رفتارعجیبی پیدا کردند. این عده نام فرزندان خود را هیتلر میگذارند. برخی کار را از این هم فراتر برده و نام آنها را نوکر هیتلر و یا کنیز هیتلر میگذارند. نصف این جماعت هنوز برج ایفل را ندیده اند ولی حتمآ میروند و دیوار برلین را بازدید میکنند.

با اینکه اصلا آلمانی بلد نیستند روزی چند مرتبه رو به دیوار برلین به زبان آلمانی دعا میخوانند. آنهائیکه که بر اثر تجاوز ارتشیان آلمان به اجدادشان دورگه آلمانی فرانسوی شده اند، یک شال اس اس به کمرشان میبندند تا همه بدانند که اینها از پدر آلمانی و بر اثر تجاوز به دنیا آمده اند و البته به این امر افتخار هم میکنند.

یک عکس از یک جوان خوشتیب و خوش هیکل را توی خانه اشان قاب کرده اند و میگویند این عکس هیتلر است و به آن احترام میگذارند. هرچقدر هم دیگران عکس واقعی هیتلر را نشانشان میدهند، زیر بار نمیروند و میگویند اصلا هیتلر سبیل نداشته

هروقت این ماجرا را برای آشنایان ایرانی مسلمان تعریف میکنم قاه قاه می خندند و می گویند اینها چه آدمهای احمق و نادانی هستند. یا می گویند اینها از یک خر کمتر هستند. دلشان شدید برای حماقت آنها میسوزد و به حالشان تاسف میخورندببینید متن پایین چقدر بمتن بالا شباهت دارد


بعد از حمله اعراب و اشغال ایران توسط سربازان عرب مردم ایران رفتارعجیبی پیدا کرده اند. آنها نام فرزندان خود را علی و حسین میگذارند. برخی کار را از این هم فراتر برده و نام آنها را غلامعلی و یا غلامحسین میگذارند. نصف این جماعت هنوز به شهرهای دیدنی ایران سفر نکرده اند ولی حتمآ میروند و مکه و حرم امام رضا رو زیارت میکنند.

با اینکه اصلا عربی بلد نیستند روزی چند مرتبه روبه
قبله به زبان عربی دعا میخوانند. آنهائیکه که بر اثر تجاوز اعراب به اجدادشان دورگه عرب-ایرانی شده اند، یک شال سبز به کمرشان میبندند تا همه بدانند که اینها سید هستند و از پدر عرب و بر اثر تجاوز به دنیا آمده اند و البته به سید بودن افتخار هم میکنند.

یک عکس از یک جوان خوش قیافه با چشمهای درشت مژه های بلند مشکی و ابروهای برداشته کمانی را توی خانه شان قاب کرده اند و میگویند این عکس حضرت علی است و به آن احترام میگذارند. هرچقدر هم دیگران عکس واقعی علی را نشانشان میدهند، زیر بار نمیروند و میگویند علی زیبا بود


به اشتراک بگذارید:

Balatarin :: Donbaleh :: Azadegi :: Risheha :: Cloob :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader ::

۵ نظر:

 1. pas natije migirim ke in hokomat az sare in mardom ham ziyade...

  پاسخحذف
 2. بعد از یک عمریک نفر در جمهوری اسلامی پیدا شد که رسما بر دهان ولایت تجاوز گر زد و تصمیم گرفت در کنار مردم باشد حالا او باید در حبس با بـیـماری اش بجنگد و مردم هم با فـرامـوشـی نام میرحسین و کروبی دل سرکوب گران و مجاهدین را شاد کردند فراموشی که دارد جنبش سبز را زرد می کند مـشــت محـکـم مـیـرحسـیـن و کـروبـی در 30 خرداد بر دهان خامنه ای را فراموش نـکنیم و یاد نام این 2 عزیز لــرزه بر تـن ولایت مداران قـتل و تجاوز و مجاهدین وطن فروش بـیانـدازیم(( به خاطر خون شهدای سبز 2 رهبر عزیز را فراموش نکنید تا در زمانی مناسب یک راهپیمایی بزرگ برای آزادی 2 رهبر مردمی و تمام زندانیان راه بیـاندازیم))

  پاسخحذف
 3. بعد خوندن نوشتت يه نفس عميق از رضايت کشيدم

  بلاخره يکي حرف دلمو زد

  پاسخحذف
 4. شعر جالبی گفتی///
  این تراوشات مغزی خودت رو ببر چاپ کن !!!
  انقدر مواد زدی قاطی کردی....

  پاسخحذف
 5. "شعر جالبی گفتی///
  این تراوشات مغزی خودت رو ببر چاپ کن !!!
  انقدر مواد زدی قاطی کردی.... "

  چشم !

  پاسخحذف