۱۳۹۰ خرداد ۳۰, دوشنبه

سند جنایت بسیج در 30 خرداد / شلیک گلوله به سر معترضین

در این گزارش تصویری که قدم به قدم گرفته شده است مشاهده خواهید کرد که بسیجیان چگونه معترضان را مورد اثابت گلوله قرار میدهند

در این تصویر به بسیجی که در اخر تصویر با کادر قرمز مشخص شده است توجه کنیددر این تصویر درگیری میان بسیجیان و معترضین رخ داده است


در این تصویر بسیجیان مسلح کاملا مشخص هستند و در حال تیر اندازی ( همان شخصی که در تصویر 1 اورده شده است سمت چپ کاملا مشخص است )


در این تصویر شخصی که با کادر قرمز مشخص شده است چند دقیقه بعد مورد اصابت گلوله مستقم قرار میگیرد


در این تصویر شخص مورد نظر مورد هدف قرار گرفت و در دم جان باخت


مردم در حال حمل پیکر این شخص و نشان دادنش به بسیجیان


محل شهادت این شخص پس از چند دقیقه


به اشتراک بگذارید:

Balatarin :: Donbaleh :: Azadegi :: Risheha :: Cloob :: Friendfeed :: Twitter :: Facebook :: Greader ::

۱۲ نظر:

 1. اين درسته كه بسيجيا شيك كردن و اين ها . ولي اين عكسهايي كه شما گذاشتي هيچ ربطي به م ندارن . شخصي كه تو تصوير شماره 4 مشخص شده شلوار پارچه اي نقره اي يا سفيد رنگ داره . ولي تو تصوير شماره 5 شخصي كه گلوله خورده شلوار لي آبي رنگ داره . معلومه كه عكسها هيچ ربطي به هم ندارن . لطفا اصلاح كنــــــــين يا لينك دروغين به بالاترين نفرستيد

  پاسخحذف
 2. " اين درسته كه بسيجيا شيك كردن و اين ها . ولي اين عكسهايي كه شما گذاشتي هيچ ربطي به م ندارن . شخصي كه تو تصوير شماره 4 مشخص شده شلوار پارچه اي نقره اي يا سفيد رنگ داره . ولي تو تصوير شماره 5 شخصي كه گلوله خورده شلوار لي آبي رنگ داره . معلومه كه عكسها هيچ ربطي به هم ندارن . لطفا اصلاح كنــــــــين يا لينك دروغين به بالاترين نفرستيد "

  کسی که این تصاویر رو گرفته به موضوع کاملا مسلط بوده که این تصاویر رو منتشر کرده . در این تصاویر توسط شکلیک این بسیجیان شصی به شهادت میرسد مهم نیست شلوارش چه رنگی ست . لینک دروغین نیست !

  پاسخحذف
 3. دوستان عزیز. اگر خوب دقت کنید فرد مورد نظر در تصویر شماره 4 هم شلوار جین آبی رنگ به پا دارد، منتهی به دلیل انکه نور تصویر بسیار بیشتر از تصویر شماره 5 است قدری کمرنگتر به نظر میرسد. به آستینهای بالا زده این شهید در دو تصویر ذکر شده هم دقت بفرمایید. آنها مطمئناً یک نفرند.

  پاسخحذف
 4. یکی نیست به ما دعوتنامه بالاترین بده لطفا...

  khodesh_e@yahoo.com

  پاسخحذف
 5. عجب روز جهنمی بود 30 خرداد.........ممنون بابت یادآوری اون روزا

  پاسخحذف
 6. اگه تیر به سر بخوره سر از هم می پاشه. تیر نخورده. سنگ یا چیزی مثل اون خورده تو سرش. احتمالا مأمورا سنگ و آجرهایی رو که پرتاب می شده به طرفشون ور می داشتن پرت می کردن طرف مردم اما چون مردم کلاه ایمنی نداشتن سرشون صدمه می دیده و مأمورا هم چون کلاه ایمنی داشتن چیزیشون نمی شده.

  پاسخحذف
 7. اگه تیر به سر بخوره سر از هم می پاشه. تیر نخورده. سنگ یا چیزی مثل اون خورده تو سرش. احتمالا مأمورا سنگ و آجرهایی رو که پرتاب می شده به طرفشون ور می داشتن پرت می کردن طرف مردم اما چون مردم کلاه ایمنی نداشتن سرشون صدمه می دیده و مأمورا هم چون کلاه ایمنی داشتن چیزیشون نمی شده.

  مگه گفت توپ تانک خورده که بخواد سرش بپاشه.
  ماله کشی ممنوع

  مرگ بر بسیجی
  مرگ بر خامنه ای

  پاسخحذف
 8. در تصاویر کاملا مشخص است که بسیجیان در حال تیر اندازی هستند . در ضمن هر شلیک به سری باعث ترکیدن سر نمیشود !

  پاسخحذف
 9. واقعا شرم آوره که این همه فجایع کردن حالا شما نشستین بحث کارشناسی می کنین..!؟!؟!!؟!
  شما از اینا بدترین به خدا، کم سند زنده هست...؟!!؟!
  همین بحثا ما رو به بیراهه برده دوستان...

  پاسخحذف
 10. پس نتیجه میگیریم که منافقین در واقع خود بسیجی ها هستن

  پاسخحذف
 11. biyaeed kami vaghee gara bashim har dolati ke mardomesh barzeddesh tazahorat konan dolat onaro sarkob mikone hala che iran che suriye che ingilis che amrika!!!

  پاسخحذف
 12. لطفاً از واژه شهید استفاده نکنین چندشم میشه از این کلمات آخوندی

  پاسخحذف